Oświetlenie
do
magazynu

Oświetlenie hali i magazynu

Szeroki zakres zastosowań produkowanych przez nas wyrobów sprawia, że jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa oświetlenie przemysłowe LED idealnie dopasowane do indywidualnych potrzeb. Aby wybrane rozwiązanie było najbardziej optymalne, należy uwzględnić charakter obiektu, w którym ma zostać wykorzystane, a także wielkość i przeznaczenie konkretnej powierzchni.

Oświetlenie przemysłowe bazujące na technologii LED, to nowoczesne lampy oraz oprawy, które wykonane zostały z trwałych i odpornych na intensywną eksploatację materiałów. Ponadto niektóre z modeli cechują się także zwiększoną klasą szczelności, dzięki czemu są idealnym rozwiązaniem dla miejsc narażonych na działanie czynników atmosferycznych. Najbardziej pożądaną zaletą oświetlenia przemysłowego, jest niewielkie zużycie energii elektrycznej, przekładające się na zmniejszenie kosztów za prąd. Dodatkowo oświetlenie LED tworzone z myślą o obiektach przemysłowych,cechuje się dużo większą żywotnością w porównaniu do tradycyjnych świetlówek. Z tego powodu jest polecane jako element wyposażenia pomieszczeń o dużej powierzchni, takich jak na przykład zakłady produkcyjne, magazyny, fabryki oraz hale sportowe.
Przedsiębiorcy cenią sobie także fakt, że w przypadku lamp LED, diody rozpalane są niemal błyskawicznie i przez cały okres ich włączenia cechują się taką samą mocą. Plusem jest także brak szkodliwej substancji, jaką jest rtęć. Jeżeli chcą Państwo zainwestować w lampy, które szybko zwrócą koszty ich zakupu i montażu, to przygotowane przez nas propozycje z pewnością będą opłacalnym rozwiązaniem.

Sample projects

  • High module efficiency up to 180 lm/W in a tp. temp. = 25 °C
  • High module efficiency up to 154 lm/W a tp. temp.= 65 °C
  • High color uniformity
  • The most balanced Fashion lighting for all colors
  • Warm and exciting colors with a high saturation, combined with clean and shiny whiteness
  • 5 year guarantee