Oświetlenie
sklepu
odzieżowego

Oświetlenie sklepowe LED

Zastosowanie najnowszej technologii LED w sektorze handlu detalicznego, sprawi, iż produkty znajdujące się wewnątrz obiektu sprzedażowego zostaną nasycone odpowiednimi kolorami, wpływającymi na percepcje Klienta, co w końcowym efekcie determinuje podjęcie decyzji o zakupie. Zastosowanie chłodnych barw pomoże uspokoić oraz zachęcić do pozostania w sklepie, natomiast ciepłe barwy stworzą niepowtarzalny nastrój - wybór konkretnego rozwiązania zależy od tego, jaki dokładnie efekt chcemy uzyskać.

Tworzenie dobrej atmosfery

Profesjonalne oświetlenie do sklepu odzieżowego powinno nadać mu indywidualnego charakteru oraz wzbudzać w Klientach pozytywne odczucia, tak aby chcieli do tego miejsca wrócić. Podczas jego projektowania należy zwrócić uwagę na wyszczególnienie konkretnych stref, takich jak witryna, wejście, wieszaki i regały ekspozycyjne, a także pamiętać o zachowaniu spójności całej powierzchni sprzedażowej. Tak więc w przypadku witryny zaleca się zastosowanie oświetlenia punktowego, ekspozycji - różnych odcieni bieli, dopasowanych do barwy odzieży, natomiast rodzaj wykorzystanych opraw w całości sklepu odzieżowego uzależniony jest od tego, czy zależy nam na uzyskaniu efektu obszerności czy wręcz przeciwnie - intymności wnętrza.

Nowoczesne rozwiązania

Oświetlenie sklepu odzieżowego oparte na technologii LED, pozwala na atrakcyjne zaprezentowanie towaru, wyeksponowanie jego pojedynczych detali, a także autentyczne odwzorowanie barw. Co ważne, oprawy LED są praktycznie wolne od promieniowania UV, dzięki czemu w dużej mierze zmniejszają ryzyko blaknięcia odzieży, a także uszkodzenia materiałów na skutek zbyt intensywnego naświetlania. Ponadto oświetlenie sklepowe LED jest dużo bardziej skuteczne od tradycyjnych opraw, gdyż nie wymaga korzystania z żadnych filtrów, odpowiadających za nasycenie barw. Brak światła UV oraz wysoki współczynnik CRI>95 podkreśla żywe oraz mocno nasycone barwy z oświetlanych przedmiotów.Sample projects

  • Wysoka sprawnosc modulu do 180 lm/W w temp. tp = 25 °C
  • Wysoka sprawnosc modulu do 154 lm/W w temp. tp = 65 °C
  • Wysoka jednolitość barwy
  • Najlepiej zbalansowane światło Fashion do wszystkich kolorów
  • Ciepłe, ekscytujące barwy o wysokim nasyceniu połączone z czystą i błyszczącą bielą
  • Gwarancja 5 lat