O firmie

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań z zakresu profesjonalnego oświetlenia sklepowego. Messa-Light to firma posiadająca 7 letnie doświadczenie w branży - przez ten czas zdążyliśmy poznać potrzeby naszych Klientów, dzięki czemu przygotowaliśmy dla Państwa ofertę zawierającą w sobie produkty pozwalające w najbardziej efektywny sposób wykorzystać potencjał jaki może nieść ze sobą odpowiedni dobór źródła światła.

W naszym asortymencie znajdą Państwo oświetlenie sklepowe LED, dedykowane w szczególności lokalom handlowym oferującym produkty spożywcze, a także odzież. Dokładamy wszelkich starań do tego, aby utrzymać jak najlepszą jakość produkowanych przez nas towarów oraz wysoki poziom obsługi Klienta.

Tworząc nasze wyroby korzystamy z najnowszych technologii oraz systemów optycznych, które odpowiadają za autentyczność oddawania barw, a także przyciągają uwagę. Ponadto dbamy również o stały rozwój naszych pracowników w zakresie pogłębiania wiedzy na temat techniki świetlnej. Zależy nam na tym, aby dostosowywać się do aktualnych trendów i potrzeb Klientów, dlatego podczas współpracy oferujemy naszą dużą elastyczność oraz dopasowanie do indywidualnych oczekiwań.